Jump to content

  Radijas_Racija

  F. Narys (-ė)
  • Pranešimų skaičius

   12
  • Užsiregistravo

  • Paskutinį kartą lankėsi

  Reputacija

  0 Neutralus

  Paskutiniai profilyje apsilankė

  Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

  1. Tai pradėsiu nuo to, kad draugas pradėjo vadinti jog /tpvip mašinos yra kunigų mašinos tai jei galit padarykit, kad /tpvip mašinas irgi nuomotis galėtum 100€/min Manau, kad reikia naujų taksi mašinų? Senos labai primena į sar* ir aš sugalvojau keletą variantų jei nepatiks galėsit įdėti savo Pašalinti visas tr.priemonės ir įdėti naujas tai yra Solair su ženklu(Visas mašinas padaryti geltonos spalvos) Įdėti tr.priemonę Taxi Įdėti tr.priemonę Cabbie Šiek tiek noriu pasakyti ir apie klaidas tai sutvarkykit /kviesti atnaujinkit /bausmes išimkit /bausti nes yra /bausmes Kai žaidėjas sėdi tr.priemonėje(NE MOTOCIKLE) vistiek eina tikrinti ar jis su šalmu. Atnaujinkite /zvejoti sistemą labai jau primena į sar* ŽIAURIAI Padarykit, kad į SWAT ateina pranešimas po 30sec TRV veža "nelegalų krovinį' Išimti tekstą, kad kai įlipi į mašiną rašytu užsisegkite saugos diržus įjungete tekstine radiją norėdami išjungti /radijas ir kai išlipote iš mašinos išjungete tekstinę radiją norėdami įjungti /radijas perkelti kalėjimą į kitur labai jau užneša į sar* Pakeisti tazerio animaciją kai žaidėjas nutazintas.
  2. Nesupratau esmės aiškinsis bylą ir kaip jie tai darys?:D Kažkoks žaidėjas pradės pist protą ir po to išlaisvins
  3. Radijas_Racija

   Versija 1.0.[3]

   Šaunus atnaujinimas, bet kada fūristus pabaigsi texturint ir ne ant visos pd bazes nuimei tuos vartus "MEDINIUS" 😄
  4. Neseniai pagalvojau apie šią įdėją ir tu ją parašei :DDDDDDDD sutapimas.. nepyk, bet PRIEŠ. Nes žinai geriau tegu patys žmonės užsidirba
  5. Yra klaida, kad kai sustabdai čiuvą su motociklu pvž: NRG Neina patikrinti ar jis su šalmu rašo Žaidėjas neprivalo būti su šalmu. O su diržu eina patikrinti tai wtf logic?:D Dar kai parašai /atrakinti arba /uzrakinti pradeda nuosavoj masinoj mirgalkes ;d mirgset PAPILDAU: Padaryti, kad per /info neberodytu jog taksistas (antros firmos) nes antra firma išimta. PAPILDAU: Išimti taksistam racija /tr nes kaip minėjau antros firmos nebera Pasiūlymas: Pakeisti tazerio animaciją Iš NRG išimti sirenas(SPD)
  6. Radijas_Racija

   Versija 1.0.[2]

   Šaunus atnaujinimas taip ir toliau!

  Forumo gyvavimo laikas


  Forumas sukurtas: July 10, 2019 15:44:42
  ×
  ×
  • Create New...