Jump to content

  Visa veikla

  Šitas srautas automatiškai atsinaujina     

  1. Vakar
  2. Paskutinė savaitė
  3. Sveiki, versija pervadinama į BETA nes modifikacija ištikrujų yra pradinėje stadijoje todėl, geriau ją vadinti BETA, kaip visada parodau jums ka man pavyko padaryti po praeito atnaujinimo. Buvo įkelti San-Fierro mieste nauji bortai. Šiektiek vėl atnaujintas policijos departamento interjeras Policijos bazės užtvaras bus galima matyti ir nuo tliau Nauja ADMIN ON DUTY sistema, manau žinote kas tai per sistema. Perrašyta visa OnPlayerText funkcija, dabar ją patogiau bus valdyti, taipat įterptį naują skriptą, taipat rodys ar žaidėjas yra AOD režime prie vardas_pavardė Pareigūnui ar kitam žaidėjui nušovus žaidėją jis nebepateks į kalėjimą, o pateks į ligoninę. Sutvarkyta klaida su viktorina kuomet nerodydavo žmogaus vardo kuris atspėjo klausimą. Jungiantis į serverį gros SuperFM radijo stotys. Atnaujintas saugios zonos textdraw'as Nauja vairavimo mokykla, taippat perrašyta jos praktikos sistema, nebereikės važioti per aikštelę, iškart pradėjus vairavimo praktika reikės važiuoti per miestą, Sutvarkyta klaida kuomet random žaidėjui užsidedavo AOD režimas, nors jis ir nebuvo administratorius. Ištrintas burger shot (2), paliktas tik vienas darbas burger shot (1) Sutvarkytas mechanikų /tpd Ištrinti apmokymai(bugindavosi) Atnaujinta admin spalva, žaidėjų spalva bus balta, o begančio žaidėjo nuo policijos Žydra Sutvarkyta klaida kuomet esant surakintam buvo galima parašyti /pzu vardas_pavardė ir taip atsirakinti Išvalyta visa statybų aišktelė, nuo šiol nebesibugins žolė su žemėmis. San Fierro stoties degalinė atgavo senasias teksturas, nes naujos bugindavosi su senomis. Perrašyti kioskų dialog'ai Ištrntos teisėsaugos mirgalkės, nes žaidėjai galėdavo užsidėti ant random tr.priemonių. Tarp komandų neberašys /naujokas ar /top10 Nebebus galima rašyti esant užtildytam. Atnaujintas /paslaugos dialogas Atnaujintas foreach įskiepis Atnaujinta funkcija GetDistanceBetweenPoints Atnaujinti automatiniai pranešimai. Serveryje vienų metų vienas žaidėjas galės įsijungti dvi paskyras. Perrašyta /to sistema
  4. Privalote gerbti vienas kitą, t.y. draudžiama tyčiotis vienas iš kito, keiktis. Temas turite kurti į tikslius skyrius. Temų pavadinimai turi būti susiję su temų turiniu. Draudžiama rašyti nesąmones, spaminti ir visaip kitaip teršti forumą. Privalote rašyti lietuvių kalba. Draudžiama reklama. Draudžiami dideli parašai bei didelis jų kiekis. (leidžiama iki 3 nedidelių parašų) Privalote laikytis specifinių forumo skilčių taisyklių, kurias rasite (jei tokios yra) forumo skiltyse (temos yra išryškintos). Draudžiama skelbti, platinti arba bet kuriuo kitu būdu perduoti bet kokį įžeidžiantį, šmeižikišką, nešvankų, pornografinį, grasinantį, užgaulų, diskriminacinį ar teisės aktų reikalavimams prieštaraujantį turinį. Draudžiami talpinti konverterius ar nuorodas į juos, su kuriais galima siųstis mp3 ar kitokius failus iš Youtube.com. Draudžiama šaukykloje skelbti nuorodas ir kitą informaciją, susijusią su žaidimu CS:GO. DĖMESIO: Forume privalote registruotis tokiu pačiu slapyvardžiu kaip mūsų serveryje, t.y. forma Vardas_Pavardė. Draudžiama registruoti kito žaidėjo slapyvardį. Vartotojai su netinkamais slapyvardžiais bus trinami. Jei pažeisite šias taisykles, jūs galite gauti įspėjimų, jums gali būti uždrausta rašyti, jūsų vartotojas gali būti užblokuotas ar ištrintas, jūsų IP adresas gali būti užblokuotas.
  5. Negalima naudoti žaidimą palengvinančių programų! (S0beit / Cleo) Negalima grasinti žaidėjams DDOS(Interneto) atakomis. Draudžiama šaudyti pasislėpus. (Už pastato / Ant pastato) Draudžiama šaudyti nuo važiuojančios mašinos stogo. Draudžiama šaudyti paspaudus H raidę, arba paspaudus E / Q raides. Privaloma gerbti kiekvieną žaidėją, bei draudžiama masiškai keiktis. Draudžiama registruoti paskyras su keiksmais,įžeidžiančiais žodžiais arba panašius į kitų žaidėjų. (Pvz: Lucas_Weed / Lucas_Weedd) Draudžiama reklamuoti, bei kviesti žaidėjus į kitus projektus. Negalima keisti serverio valiutos į tikrus pinigus arba kitų serverių / žaidimų valiutą! Prašyti serverio valiutos/kreditų/paslaugų į /admin yra draudžiama! Draudžiama pardavinėti žaidėjo paskyras! DAUGIAU INFORMACIJOS SERVERYJE! /bausmes TAISYKLĖS BUS PILDOMOS! NEŽINOJIMAS NEATSAKO NUO ATSAKOMYBĖS!
  6. Projekto komanda • Pagrindinė administracija Klaus_Elijah - Projekto savininkas Atsakingas už projekto plėtrą,modifikacijos atnaujinimus,žaidėjų priežiūra,projekto finansus Marco_Vercetti - Projekto koduotojas Atsakingas už projekto plėtra,žaidėjų priežiūra,modifikacijos atnaujinimus,forumo klaidų tvarkymą. • Projekto prižiūrėtojai Vardas_Pavardė- Direktorių prižiūrėtojas Eina pareigas nuo: 2019/07/13 Vardas_Pavardė- Administratorių bei VIP narių prižiūrėtojas Eina pareigas nuo: 2019/07/01 Vardas_Pavardė - Užblokavimo bei Atsiblokavimo prižiūrėtojas Eina pareigas nuo: 2019/07/01 Vardas_Pavardė - Emigracijų prižiūrėtojas Eina pareigas nuo: 2019/07/01 • Forumo moderatoriai Nėra - Nėra Eina pareigas nuo: 0000/00/00 • Buvę komandos nariai:
  7. Ankstesni
  8. Marco_Vercetti

   Klaida!

   Rytoj gryžęs, sutvarkysiu.
  9. Klaida su mechanikų baze! Darau /TPD nusiteleportuoju išvis į kitą bazę.
  10. ATNAUJINIMAI 1.0.[4] Pakoreguota: 1. Optimizuota bei perdaryta /stop komanda. 2. Pilnai sutvarkyta dylerių sistema. 3. Pilnai sutvarkytas iškrovimas /iskrautitr 4. Naujas LS Bankas /gps 5. Pašalintas pasienis 6. Sutvarkyta /parduotiversla 7. Furistams nauja komanda /atkabinti 8. Teisių momentinių nusipirkimas kainuos 20000 9. Nauja komanda policininkams /ftei patikrinti ar žaidėjas turi sunkvežimio teises 10. Medikai gavo nauja tr.priemone Merit su svytureliais 11. Banko iconelė matysis iš toli 12. Tazeris vėl veiks ant visų ginklų 13. vietoj ZR-350 įdeti merit medikams 14. Policijos departamentas gavo interjera 15. Policijos departamente galima sumokėti baudą, taipat galite ištraukti savo draugą iš kalėjimo. Serveryje galite atrasti bugų,klaidų iš šio atnaujinimo kadangi, jis pilnai nebuvo ištestuotas, daugiau bugų galite surasti su pd interjerų, jas prašyčiau pranešti į bugų skiltį, ačiū.
  11. '' Varios Los Aztecas'' - Viena iš dviejų nusikalstomojo pasaulio grupuočių. Norint išlikti geriausia gauja reikia veltis i karus prieš didžiausius priešus ''Los Santos Vagos'' VLA gali nepaklusti teisėsaugai, žudyti juos, neprivalo laikytis KET. ATRANKOS Į ''VARIOS LOS AZTECAS'' GRETAS Patekti į ''Varios Los Aztecas'' nėra sunku, reikia tiesiog sulaukti atrankos žaidime. REIKALAVIMAI NORINT PATEKTI Į GAUJĄ Turėti bendros 20,000 xp patirties Rekomenduojama turėti ''KeyBind'' programėlę Privaloma žinoti gaujų taisykles Mokėti vartoti narkotikus PAGRINDINĖS GAUJŲ TAISYKLĖS Karo metu draudžiama atsijungti be reikalo (Išimtis Crash) Per karą naudojame Deagle,Shotgun ginklą Į dieną pražaisti bent 60min Draudžiama trukdyti gaujoms kai jie grobia. Draudžiama naudoti nelegalias programas Į karą draudžiama važiuoti su nuosava tr. priemone. Pagarbiai Varios Los Aztecas vadas: Dofke_Gtr ❤️
  12. Tai pradėsiu nuo to, kad draugas pradėjo vadinti jog /tpvip mašinos yra kunigų mašinos tai jei galit padarykit, kad /tpvip mašinas irgi nuomotis galėtum 100€/min Manau, kad reikia naujų taksi mašinų? Senos labai primena į sar* ir aš sugalvojau keletą variantų jei nepatiks galėsit įdėti savo Pašalinti visas tr.priemonės ir įdėti naujas tai yra Solair su ženklu(Visas mašinas padaryti geltonos spalvos) Įdėti tr.priemonę Taxi Įdėti tr.priemonę Cabbie Šiek tiek noriu pasakyti ir apie klaidas tai sutvarkykit /kviesti atnaujinkit /bausmes išimkit /bausti nes yra /bausmes Kai žaidėjas sėdi tr.priemonėje(NE MOTOCIKLE) vistiek eina tikrinti ar jis su šalmu. Atnaujinkite /zvejoti sistemą labai jau primena į sar* ŽIAURIAI Padarykit, kad į SWAT ateina pranešimas po 30sec TRV veža "nelegalų krovinį' Išimti tekstą, kad kai įlipi į mašiną rašytu užsisegkite saugos diržus įjungete tekstine radiją norėdami išjungti /radijas ir kai išlipote iš mašinos išjungete tekstinę radiją norėdami įjungti /radijas perkelti kalėjimą į kitur labai jau užneša į sar* Pakeisti tazerio animaciją kai žaidėjas nutazintas.
  13. blet... iskviesi advokatus pasiulysi byla uz saibas ir vsio... 😄
  14. Nesupratau esmės aiškinsis bylą ir kaip jie tai darys?:D Kažkoks žaidėjas pradės pist protą ir po to išlaisvins
  15. Siūlysiu naują darbą,- Advokatai, kas tai? Tai žmones, kūrie, jei patenki į jail'ą tu juos gali iškviest jie aatvažiuos aiškintis byla ir t.t., karočia supratot kame esmė D:
  16. Gruwer_Tones

   Versija 1.0.[3]

   mldc? taip ir toliau dirbk 😄
  17. Nu joa, bet pavyždiui būtu tikrai neblogai, nu aš už...
  18. Jason_Hernandez

   Versija 1.0.[3]

   Šaunus atnaujinimas! Sekmės kitame atnaujinime!
  19. Samp_Kent

   Versija 1.0.[3]

   Puiku! ❤️ Dar norėčiau pasakyti jog reikėtu atnaujinti truputi su mechanikais, darbuotojai norėtu Požėminio garažo, /tpd, nusiteleportuoja į kitą bazę, kuri buvo seniau.
  20. Radijas_Racija

   Versija 1.0.[3]

   Šaunus atnaujinimas, bet kada fūristus pabaigsi texturint ir ne ant visos pd bazes nuimei tuos vartus "MEDINIUS" 😄
  21. Kas kas kas kas. Nū gražu.
  22. Fort_Society

   Versija 1.0.[3]

   😄 lauksiu XD
  23. Marco_Vercetti

   Versija 1.0.[3]

   Daug yra ka pas tave tobulint, kai busiu labiau laisvas, galėsiu sutvarkyti viska 🙂
  24. Fort_Society

   Versija 1.0.[3]

   Puikiai, kada mane atnaujinsi?
  25. ATNAUJINIMAI 1.0.[3] Pakoreguota: Atnaujinta /vip /ac /v /r /sms Optimizuotas /v skriptas Atnaujintas ginklinės meniu Atnaujintas datos rodymas Nauja apmokymų sistema kuri visdar testuojama Naujas Logo Textdraw Aztecas,Vagos gavo savo požem.garažus Vagos bei Aztecas gavo atnaujinta transporta taipat ir motociklų Atnaujinti registracijos,prisijungimo, lyties pasirinkimo langai. /patikrinti sutvarkytas šalmo tikrinimas Taksi nebeturės /tr nes beliko tik viena firma Optimizuota komanda /zinutes Nauja komanda /pinkodas jį padės jums sužinoti savo pin kodą. Optimizuotas Tazerio efektas, bei pats skriptas Atnaujinti Policijos ginklai Sutvarkyta klaida kuomet jungiantis į serverį rašydavo klaidinga žaidėjų skaičių Atidarytas Naktinis Klubas enjoy /gps Atnaujinta Aras Amunicija Atpigintas šalmo pirkimas dabar jis kainuos 300$ Atnaujintas /sk skaičiavimas
  26. Neseniai pagalvojau apie šią įdėją ir tu ją parašei :DDDDDDDD sutapimas.. nepyk, bet PRIEŠ. Nes žinai geriau tegu patys žmonės užsidirba
  1. Rodyti daugiau veiklos

  Forumo gyvavimo laikas


  Forumas sukurtas: July 10, 2019 15:44:42
  ×
  ×
  • Create New...